Türkiye de sadece bizim tarafımızdan pazarlanan Royal Cleaning mucize microfiber temizlik bezilerini evinizden satarak temsilcimiz olun.

Aramıza katıldığınızda indirimli fiyatlar üzerinden  Royal Cleaning temizlik bezlerini alıp  katalog fiyatlarından satış yapacaksınız. Ayrıca yaşadığınız il ya da ilçeden bize başvurular olduğunda size yönlendirelim, siz de o kişileri kendi grubunuza dahil ederek onların satışından da prim alın.

Royal Sales Cam Bezi Royal Cleaning

 Sorularınız için müşteri destak operatörlerimizden Canlı Destek alabilirsiniz.

Her hangi bir yatırım-sermaye ya da ön ödeme gerektirmez.
Dilediğiniz zaman satış yaparsınız, her ay satış yapma gibi her hangi bir sınırlama-zorunluluk yoktur. Müşterilerinizden sipariş aldıkça bizden Royal Cleaning ürünlerinizi talep edersiniz.
Size ulaştıracağımız formları kullanarak taksitli satış da yapabilirsiniz.
Müşteriniz dilerse ürünler onun adresine doğrudan kargo ile gönderilir, UPS ile kendisi kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilir.

satin-al

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri, Türkiye’de yetkili kurumlardan onaylı sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz.